Wypożyczalnia samochodów Białystok - aktualna oferta

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Promocja i Reklama

Zatłoczone miasta, będące koszty jedzenia i reklama idei car sharingu sprawia, że coraz dobrze kobiet czyni z bycia auta na posesja i zarabia spośród pomocy, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Na weekendowy wypad poza miasto, na tygodniową podróż, oraz może na wynajem długoterminowy dla pracowników? Niezależnie z sytuacji, idealnym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów Białystok również jej wielki asortyment. Jakie auta możemy dostać w wynajem?

Wypożyczalnia samochodów Białystok – nowa oferta

Auta segmentu A

Istnieją więc samochody, które doskonale sprawdzają się do betonowej dżungli, na zatłoczone parkingi i małe zaułki. Ludźmi tego elementu są m.in. Volkswagen UP! lub Hyundai i10 – niewielkie, małolitrażowe kompakty. Sprawdzą się idealnie na małe dystanse, do domowego zysku w centrum albo na konkretne, podmiejskie wyjazdy.

Auta segmentu B

Samochody spośród tego elementu bardzo często zajmowane są jako auta służbowe, ulubiony wybór przedstawicieli handlowych i mobilnych agentów branżowych. Doskonałym przykładem samochodu klasy B jest Skoda Fabia, trzymająca w sobie ekonomiczną kulturę książki także odpowiednie cechy użytkowe. Uniwersalność tych aut sprawdza się również w centrum, kiedy również na drodze ekspresowej.

Podgrupą segmentu B jest część B-kombi, czyli auta z powiększoną przestrzenią bagażnika. Dzięki takiemu zwolnieniu będziemy w stopniu zapakować bagaże dla czteroosobowej rodziny na weekendowy wyjazd czyli na przechowywanie gadżetów reklamowych polskiej firmy. Kilka walizek lub toreb sportowych, sprzęt audiowizualny, rollery, banery lub standy reklamowe – wszystko to zapakujemy i przetransportujemy autami takimi jak Skoda Fabia Kombi.

Auta segmentu C
Ten wybór aut jest najpowszechniejszą klasą kompaktów: korzystny stosunek wartości do grup, przyzwoity komfort drogi i małe spalanie czynią go idealnym zestawem dla rodzin z dziećmi. Gdyż są podejmowane przez najogromniejszą sumę konsumentów, w segmencie C panuje największa skala modeli: od Skody Rapid czy Octavii przez Fiata Tipo aż po Forda Focusa.

Także kiedy w dawnym segmencie, tak i tu spotkamy się z odmianami C-kombi, które bardzo chętnie chciane są przez firmy jako auta służbowe. Ten składnik wygląda coś dużo reprezentacyjnie, legitymuje się wyższym poziomem zabezpieczenia i pojemniejszym bagażnikiem niż segment B-kombi. Przy niewielkim wzroście wartości zyskujemy komfort, przestrzeń i drogi design.

Auta segmentu D

Więc szczególnie wygodne, najprzyjemniejsze i dużo eleganckie auta, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Znakomite osiągi, wygoda podróżowania i drogi pakiet wyposażenia z pewnością jest dobry atut podczas długodystansowych podróży. Auta te przesyłane są dla wymagających klientów, którzy nie dopasowują się na układy, ustępstwa i półśrodki. Gama pojazdów obejmuje doskonale wszystkim nasze Fordy Mondeo oraz Toyoty Avensis. Ponadto, do sił naszych użytkowników oddajemy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu nasza jazda będzie niezmiennie dużo komfortowa. W skrzynię DSG wyposażono w naszej flocie takie przykłady jak Kia Optima, Skoda Superb oraz Opel Insignia.

Auta segmentu Crossover

Rosnąca marka i częsty wybór jako auto rodzinne sprawiają, że w własnej ofercie znajdą Państwo również Suzuki SX-4 Cross, będące reprezentantem segmentu Crossover. Wygodna droga i bezpieczeństwo idą tu w parze z niewygórowanymi kursami i właściwą sylwetką. Podróż tym autem – nawet wielogodzinna – z pewnością upłynie dobrze w perspektyw bez obciążania organizmu kierowcy.

Auta segmentu Bus

Użytkowe auta przeznaczone do działań specjalnych, które dobrze sprawdzą się w jakiejkolwiek firmie. Wśród Busów wyróżniamy trzy kategorie samochodów: Furgon, Plandeka oraz Laweta. Pierwsze dwa rodzaje doskonale sprawdzą się przy przeprowadzkach, dostawie towarów lub produktu, transportu ładunków czy przesyłek. Lawetą zaś będziemy w stopniu przetransportować świeżo zakupione auto lub zostawić je do mechanika w razie awarii lub stłuczki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *