Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze systemy na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy każda kobieta. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak obszernymi i całymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając środki na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkiem ciekawsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować piękny i naturalny styl. To dzięki niej umiemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Też w sukcesu ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wznosi się częściej o modelowaniu ust, które może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust produkowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej jest wtedy, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten daje w naturalny sposób wymodelować usta i dobrze je zrealizować, przez co poprawie idzie nie właśnie ich model czy wielkość, ale i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie organizujący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat kierowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga opcja na zwiększenie ust, która i liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie a efekty widoczne są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. A jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie, kwas hialuronowy robi się być spokojniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest inny tłuszcz pacjentki bądź też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co dobrze, zabiegi te zdobywają jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *