29 thoughts on “Forum wpisy gości

  1. Wigilia na 14 osób, więc 13 prezentów do kupienia, ok udało mi się znaleźć coś orginalnego dla każdego, wszystko zapakowane podpisane…chyba się gdzieś pomyliłam… trzeba było widzieć minę mojej 74 letniej babci gdy w swoim pudełku znalazła sextoy, który byl prezentem dla mojej siostry

  2. Wczoraj założyłam się z kolegą i przegrałam. Teraz musiałam zrobić to co obiecałam jak przegram…wyjść na ulicę w przeźroczystej spódniczce bez majtek i chodzić tak przez 10 minut przed szkołą, wszystko byłoby ok gdybym nie przeszła nad kratką z wywiewem powietrza … moja spódniczka podniosła sie do góry… Całe liceum miało temat na tydzień!

  3. Mamy z żoną 3 córki, moim marzeniem zawsze bylo miec syna; W poniedziałek lekarz poinformował mnie – panie S mam dla pana dobrą wiadomość, rodzina powiększy się o dwie dziewczynki….

  4. Dzisiaj rano wpadam do sypialni rodzicow i przez przypadek zastaje ich nagich na lozku Nie wiem kto był bardziej zazenowany ja czy oni. Tata tylko powiedział, ile razy jeszcze będę przypominał, że nie wchodzi sie do sypialni rodziców bez pukania! A nie mogli cholera zamknąc drzwi na klucz…

  5. W zeszlym tygodniu kumple przynieśli do obejrzenia amatorski filmik seksi, opad szczeny po kilku minutach k….a oczom nie wierze jedna z aktorek to moja własna siostra którą znają wszyscy moi kumple, obciach na całego

  6. Urodziny mojej przyjaciólki, 50 osób ja jedyna singielka muszę przyznać przeholowałam trochę 😉 z drinkami. spędzilam wieczór z uroczym blondynem który wpadł mi w oko już przy prezentacji Przygoda bez dalszego ciągu gdyby nie fakt, że za dwa dni spotkaliśmy się w banku w którym pracuję… to mój nowy dyrektor …..super gorzej sie trafić nie mogło!!?

  7. Wreszczie mieszkam sam, cały zadowolony, mogę robic co chce i kiedy chce prawdziwe dorosłe życie trzy dni super z wszystkim sobie dobrze radze oprócz…, pierwsze pranie, proszek, płyn do płukania nic nie zapomnialem jak tłumaczyła mi mama, nic oprócz temperatury, całe moje pranie wyciągnalem w bliżej nieokreślonym kolorze jakis brązik i kaki….

  8. rzez 2 tygodnie głowiłem się nad prezentami dla całej rodziny. Dzisiaj mój brat powiedział mi że jest bardzo zadowolony ze swetra, który dostał…. bardzo zadowolony bo…. wystawił go dzisiaj na Allegro…hipokryta !!!!

  9. Nie przepadam za gotowaniem a szczególnie nie lubie przygotowywać ryb. Pierwsze Święta w rodzinie mojego męza. Przyjechaliśmy dzień wcześniej, więc rano pytam teściowej w czym mogę pomóc. Kochanie, jezeli mozesz to pokrój karpia i obsmaż go a potem razem zrobimy łososia w galarecie.

  10. Od 6 miesięcy mój maż pracuje we Francji, widujemy się rzadko ale dzięki internetowi i webcam rozmawiamy ze sobą często. Wczoraj nie mógł ze mną rozmawiać, kolacja w pracy…. Dziś rano na ekranie mojego laptopa za plecami mojego męża przemaszerowała zgrabna naga laska!!! nie wiem czy też była na kolacji, najlepiej zapytam męża ma chyba przygotowaną gotową odpowiedź?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *